Jedna velká povídková kniha...


,,Doufám,že nikdy nenastane den,kdy...
se samo Menu rozhodne se smazat."

,,Jsem pacifistka,neuznávám násilí."
Při Bleachi: ,,Jo! Do něj,do něj! Dej mu! Zmlať ho už,sakra!"

,,Považuji se za vzorný příklad pro příští generace.
. . .
Pokud se jedná o yaoi."

Aktuálně:

Novinky povídkové knihy:


Připravuje se: 100% Playboy 4.díl (hotovo z 70%)
Možná Kahleet 6.díl -> poslední díl (možná) (hotovo z 0%)
Change me?! It never! 2.díl (hotovo z 45%)

Oznamy: Black Master se pozastavuje, protože ho přepisuju, jelikož jakožto a protože je to je moje první yaoi, který je ke všemu mnohem horší, než jsem si myslela, kýčovitější, nedomyslný a plný chyb a kravin.

Nové básničky:
Oznamy:

Pro zlepšení nálady: Anjel / Tady / Zde

Hudba:

Videa:


Puzzle týdne:Diplomy: za Sb pro Konan-chan: bude


Duben 2012

Ciaossu, mina!

22. dubna 2012 v 11:33 | Akira |  Oznamy prdlé Aki-chan. xD

Ahojda, všichni. :D Mám pár věcí, proč zase otravuju. :D

A to zaprvé: povídky pořád píšu, ale, našla jsem si novou zábavu, plus dočítám povinnou četbu, plus škola - v té musím máknout, protože v pár předmětech nemám zrovna slavné známky a mám nevýhodu, protože deset dní v čase, kdy se opravujou známky a učitelé se rozhodují, já budu V anglii. Ale co, jsem si jistá, že London Eye mi za to stojí. :D Pokud se tam nestratim, nezabiju atd atd. hodin vám sem fota - možná. :D

Věc druhá: moje nová zábava: dala jsem se dohromady s několika lidmi a otvořili jsme překladatelskou skupinu a jelikož jsem byla zvolena Bossem naší malé mafie, mám toho teď na práci tolik, že nevim, co dřív. Upřímně lidi, takovej fofr jsem na kompu snad ještě neměla. (Vyjímaje dělání referátů na poslední chvíli :D).

Třetí věc: máme pořád málo lidí, tudíž nechtěl by se někdo přidat? :D Stačila by pouze jednoduchá práce, (nemuset překládat, časovat, dělat korektutu...) kterou mám, a kterou by jsme si domluvili. :D Ale určitě bych byla ráda ještě za jednoho překladatele. ;-) :D Co bude potřeba, naučíme.

Náš nově vytvořený web: www.razefamily.webnode.cz
Když se mě budete chtít na něco k tomu zeptat a popřípadě se i přidat, tak na E-mail: rls5@seznam.cz
Berte to jako mini nábor. :D

Díky a pa. =))

Nová Sbénka -> diplomky =))

19. dubna 2012 v 23:27 | Akira |  Sbénka ♥

Jitřenka: nevím, jestli máš ode mě diply, kdyžtak se pls ozvi. =)

Konan-chan: na otázku, co bys chtěla na diply jsem nedostala odpověď, pokud se jí dočkám budou tu do cca dvou tří dnů. =)

Ria: chtěla Minata, má ho mít. :D Doufám, že se líbí. =)


Hodnotitel - Recenze

19. dubna 2012 v 18:59 | Akira |  Hodnotitel

Z neznámého místa a od neznámého odesílatele je odesláno 27 obálek 27 různým, ale přesto pečlivě vybraným lidem. Uvnitř je magický Prsten a pozvánka. Nezáleží, jestli pozvánku přijmou, jakmile jednou vyzkouší nasadit Prsten, ať se chtějí zapojit či ne, stávají se Hráči. Postupně přicházejí do repliky kdysi dávno zničeného města zvaného Celtura. Ač jsou hráčům vysvětlena velice důležitá a přísná Pravidla, nikdo z nich netuší, proč se taková věc děje. Nikomu to ale nevadí, dokud v pořadí druhý až sedmý vítěz má dostat odměnu, o které se jim ani nesnilo a úplný vítěz Hry si jí může dokonce vybrat; vybrat si cokoliv. Ale brzy všichni pochopí, že samotná výhra není tak důležitá, jako se dožít jejího samotného konce; hlavně pokud osoba, která je provází hrou, hodnotí je a určuje konečné vítěze je kapku šílený cvok, který nadevše miluje hry a soutěžení - takzvaný Hodnotitel se jménem Eve.

P.s.: pokud se později bude někomu zdát, že vidí prvky nějakého anime, je to dost možné, z hodně jich jsem se inspirovala. =)

Hodnotitel

19. dubna 2012 v 18:53 | Akira |  Hodnotitel
(Tu postavičku v titulku jsem nakreslila já. :D Pěkná, že jo? :D)

Žánry: nadpřirozeno, démoni, fantasy, komediální drama, romantika, prvky démonologie a okultismu, ...

Stav: připravuje se -> 0/?

Recenze: >klikni<

1.4

1. dubna 2012 v 10:42 | Akira |  Oznamy prdlé Aki-chan. xD

Ciaossu, tak dneska máme 1.4., i když já mám, co oznamovat, kdyby mi nepřišel jakýsi informační mail, tak to ani nevím. :D No každopádně na aprílový blboviny nejsem, takže se nějakých srandiček zdržím. Teda ale to, co napíšu o řádek níž je opravdu, myslím, unikátní vtip.

Už před nějakou dobou jsem se rozhodla, že začnu překládat mangu. A překládala bych, kdybych nezjistila, že stáhnout nějakou - jakoukoliv mangu je mnohokrát těžší než najít jinou už v češtině. Takže po mém, vykvajzla jsem se na to. Místo editace se mi rawy nechtěj hledat celý dny. :D A co z toho plyne. To že pořád chci překládat, jen jsem přešla na anime. Akorát je to fakt těžký. Hodně těžký. =D Tudíž, se ptám: nechtěl by mi někdo pomoci s překladem? Nebo spíš se jedná pouze o problémové věty a divnou angličtinu, zbytek mám a do videa vložím. :D (Zatím kromě karaoke, to ještě tak trochu neumím :D).

Když nikdo nebudete chtít tak neva, ale budu fakt ráda, když se opravdu někdo ozve. Když budete někdo chtít, dám vám na sebe kontakt a domluvíme se.

(A teď bude dlouho předlouho čekat, až ve vzdálené budoucnosti její článek někdo objeví a odpoví na něj :D)