Jedna velká povídková kniha...


,,Doufám,že nikdy nenastane den,kdy...
se samo Menu rozhodne se smazat."

,,Jsem pacifistka,neuznávám násilí."
Při Bleachi: ,,Jo! Do něj,do něj! Dej mu! Zmlať ho už,sakra!"

,,Považuji se za vzorný příklad pro příští generace.
. . .
Pokud se jedná o yaoi."

Aktuálně:

Novinky povídkové knihy:


Připravuje se: 100% Playboy 4.díl (hotovo z 70%)
Možná Kahleet 6.díl -> poslední díl (možná) (hotovo z 0%)
Change me?! It never! 2.díl (hotovo z 45%)

Oznamy: Black Master se pozastavuje, protože ho přepisuju, jelikož jakožto a protože je to je moje první yaoi, který je ke všemu mnohem horší, než jsem si myslela, kýčovitější, nedomyslný a plný chyb a kravin.

Nové básničky:
Oznamy:

Pro zlepšení nálady: Anjel / Tady / Zde

Hudba:

Videa:


Puzzle týdne:Diplomy: za Sb pro Konan-chan: bude


Únor 2012

K

27. února 2012 v 20:05 | Akira |  K

¨

Katekyo Hitman Reborn

27. února 2012 v 18:15 | Akira |  Anime


Jak,už jsem psala u Amvíčka,Je KHR moje momentální největší úchylka,co se týče anime. Tudíž,ikdyž před písmenem K je spoustu dalších písmen,nikdo mi nevymluví,že si na tohle animčo napíšu svou úplně první recenzi. :D


Název: Kateikyoushi Hitman Reborn
Zkráceně: Katekyo Hitman Reborn
Počet epizod: 203
Rok: 2006 - 2010
Žánr: Akce,komedie,shounen,supersíla,fantasy

Nemám ani nápad na vymýšlení si nadpisu.

27. února 2012 v 17:17 | Akira |  Oznamy prdlé Aki-chan. xD


Zdáár,víte vy co?

Aki-cháááán se vrátila!

Lidi,já měla tak dlouho převelice dlouho hroznou hrozivou až sedcervoucí depku! To snad nikdo nezažil, ironie je, že se dnes marně snažím vzpomenout proč jsem vlastně tak depkařila. Nevím, dneska je den blbec, aspoň pro mě, nevýslovně mi hrabe a k napsání tohohle tradůt článku mě dokopala vomlácená hlava o žíněnky. Máte tucha,jak je kotoul do rozložení a kotoul do složení nebezpečnej? Já vim,vás to stejně nezajímá,hlavně to nikdo číct nebude, ale Já.Si.To.Prostě.Musím.Napsat. =D

Teď jsem vás hodně šidila,že? :D Jak to bude dlouho? Hm... Hmm... Ale aspoň už mám náběh k tomu začít překládat mangu, jak jsem chtěla. Ovšem netušila nebo spíš by mě nikdy nenapadlo, že najít raw v angličtině ke stažení je milionkrát těžší a nemožnější než si najít už přeloženou mangu v češtině. To je hrůza! Člověka to nadšení,tak rychle opustí, když mu desátá stránka, kde se musí registrovat,kde se registruje napíše, že download není, je nedostupný a neboje je v souboru vir. Ne ,nechápu.

Doprdele.Zatraceně.To je ale dlouhej článek. :D Dcl se teď nudim,ale psát se mi nic nechce, už jsem si rozkreslila dvě (pokusné) mangy, ale naspat nějaký díl povídky? Nic mě nenapadá. Ne, nemůžu říct, že mě nic nenapadá, vlastně už se něco blíží, nějakej ten blesk, světýlko,žárovička.

Mimochodem,nenapadlo by mě,že se někdy budu v tý svý zas* pos* zku* škole bavit. No,klasika, každej pomlouvá každýho, všichni navzájem a dohadujou se, jak malý děti o pastelky. Ale nejvíc mě udivuje,že dokážou na poslední možnou osobu,která se ani nedá pomlouvat, vymyslet tolik výmyslů a keců. Se vždycky tak dobře bavim, když se na sebe dozvídám věci, které ne že bych si nemyslela, ale který mě ani nikdy k nikomu nenapadli. No, se seběhlo tohle a tohle,odmítla jsem jistýho kluka, ten se mi začal mstít a teď mě nesnáší většina třídy. Trochu problematické mohla bych říct, ale mám pocit, že čím víc jim ,,vadím" ,tím víc se ve mě hrnou nápady.

Měli na mě určitě špatnej vliv. =D

Já pořád kecám nesmysly, ou maj gád. Taky, omluvuju se,že sem teď nic nepřidávám, ale začala jsem se od druhýho pololetí učit, jako opravdu učit. A hlavně učitelům asi přeskočilo nebo to je ze stresu, ale jsou buď protivní nebo nás zamořují úkolama. Aspoň nezažila jsem, že by někdy ti nepočítačoví učitelé, byli tak najednou posedlí Power Pointem, tedy prezentacemi.

Sakra,mám dilema. Mám se jít učit na ty dva testy, nebo dělat něco s blogem nebo tou mangou? Určitě nad tím budu přemýšlet zase tak dlouho, že zas nevymyslím a neudělámnic a budu radši čučet na Reborna. Tak zatím bye. :D =*

A nezapomeňte: i přesto všechno vás Akira-sama miluje a každý den na vás myslí. =)

Kdo pochopil pointu tohoto textu,ať dá like. =D (Radši bych like na blogu než na ňákym facebooku). :D