Jedna velká povídková kniha...


,,Doufám,že nikdy nenastane den,kdy...
se samo Menu rozhodne se smazat."

,,Jsem pacifistka,neuznávám násilí."
Při Bleachi: ,,Jo! Do něj,do něj! Dej mu! Zmlať ho už,sakra!"

,,Považuji se za vzorný příklad pro příští generace.
. . .
Pokud se jedná o yaoi."

Aktuálně:

Novinky povídkové knihy:


Připravuje se: 100% Playboy 4.díl (hotovo z 70%)
Možná Kahleet 6.díl -> poslední díl (možná) (hotovo z 0%)
Change me?! It never! 2.díl (hotovo z 45%)

Oznamy: Black Master se pozastavuje, protože ho přepisuju, jelikož jakožto a protože je to je moje první yaoi, který je ke všemu mnohem horší, než jsem si myslela, kýčovitější, nedomyslný a plný chyb a kravin.

Nové básničky:
Oznamy:

Pro zlepšení nálady: Anjel / Tady / Zde

Hudba:

Videa:


Puzzle týdne:Diplomy: za Sb pro Konan-chan: bude


Black Master: Dark Star 14

24. července 2011 v 22:48 | Akira |  Black Master: Dark Star
Kai:
Zopakovali jsme to,co tehdá večer ještě několikrát a střídali se v roli onoho semeho a ukeho,jak se tomu říká v mangách pro ujeté fanynky (možná i fanoušky,co já vím) onoho slavného Yaoi.Teď,když to bylo z obou stran chtěné,jsem si uvědomil,že tohohle kluka nechci nikdy ztratit.Ikdyž je to upír,neopustím ho,nikdy.
,,Kai?"
,,Hm?" zabručel jsem unaveně,šestkrát za sebou mi dalo fakt zabrat.
,,Dáš mi trochu své krve?Opravdu jen trošku,hm...?"
,,Co mám s tebou dělat?Posluš si." obratil jsem se na záda,aby měl k mému krku lepší přístup.Znovu mě trochu zarazily ty jeho změněné oči a dlouhé špičáky,ale tvářil jsem se jakože oukej.Asi bude chvíli trvat než si zvyknu.Když jeho špičáky zajely pod mou kůži,ucítil jsem opět to malé píchnutí.Jak slíbil,tak udělal.Po chvíli se ode mně odtáhl a přitiskl svou dlaň namísto ranky.Když ji zase odtáhl,žádnou ránu už jsem nenahmatal.Setřel jsem mu pramínek krve,co mu vytékal z koutku úst - ležel jsem teď pod ním,takže jsem se jen lehce nadzvedl a jazykem krev olízl a pak ho políbil na rty.
,,Ty mě vyloženě svádíš.Tak co kdybychom si to dali ještě jednou?" usmál se a zajiskřilo mu v očích.
,,Nadrženče,šestkrát po sobě ti to nestačilo?"
,,Hm.....ne?" řekl pobaveně.
,,Sice jsi teď na řade ty,ale mě se chcu být nahoře." usmál se,sehnul se k mímu klínu a začal mou chloubu opečovávat jazykem.Koutkem oka jsem zahlédl,jak ho baví mě sledovat,jak sem dostávám na vrchol.Když jsem se mu nakonec udělal do pusy,vše otřel a slízal,prohlásil,že končíme a svalil se vedle mě na postel.
,,Pff,pitomče." zabručel jsem a nechal ho ať si ze mě udělá polštář.
,,Co?Radši bys to se vším všudy pro oba?Nene."
Oba jsme byli dost utahaní,takže ikdyž bylo teprve půl osmý,oba jsme to zalomili a bye bye.Když jsem se vzbudil mohlo být tak šest ráno.Potichu jsem vstal,oblíkl se a opravdu tiše (pro upřesnění,tak že by to probudilo i hluchýho,ovšem Akiru to kupodivu nevzbudilo) jsem se odebral do svého pokoje s úmyslem,že se aspoň připravím do školy a kouknu se trochu na tu fyziku.Kolem půl osmý se ze svých pokojů začali ploužit mí milý rozespalí spolubydlící,včetně Akiry.No vida,že by jsme dneska přišli všichni včas?
,,Dobré ráno." zahuhlal Seera a jakoby nic šel dál,až narazil do zdi.
,,Au........"
,,Dobré.....je ti dobře?" otázal jsem se a stěží zadržoval smých,stejně jako ostatní.
,,Moc jsem nespal......nebo spíš nemohl jsem spát......." řekl a otočil se k nám.Páni,tak takovýhle kruhy pod očima jsem snad neměl nikdy ani já.Ani jsem nezaregistroval,kdy se Akira pro něco vrátil do pokoje a to něco teď hodil Seerovi.
,,Takhle nemůžeš do školy,zamaš si to tím." řekl potom,když Seeru krabička nejdřív trefila do čela (jak se jí pokoušel chytit) a pak mu jednoduše spadla do dlaní.Počkali jsme na něj a pak se nás šest společně vydalo směr škola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Graphics-S Graphics-S | E-mail | Web | 24. července 2011 v 22:55 | Reagovat

Hey krásný design..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.